pilkarz2

DIETETYKA

Robert JabłonowskiRobert Jabłonowski to człowiek, dla którego sport to coś więcej niż tylko pasja. To całe jego życie, a także jego najbliższych (13-letnia córka jest Mistrzynią Polski w kraulu szkół sportowych w kraju). Swoją energią zaraża ludzi naokoło, udowadniając, że można cieszyć się pełnią zdrowia i dobrym wyglądem bez względu na wiek (sam ma 38lat). Od najmłodszych lat uprawiał różne sporty. Jeszcze w podstawówce czołowy sprinter w Ciechanowie skąd pochodzi. Potem były sztuki walki (taekwondo), jednak to sporty sylwetkowe stały się jego prawdziwą domeną. Nie chciał być nigdy kulturystą ponieważ nie uznaje dopingu. Cel – zdrowie i to realizuje w swoim życiu, jak i swoich podopiecznych, na brak których nie może narzekać. Jest zapracowanym doradcą żywieniowym, a efekty jego pracy zataczają coraz szersze kręgi. Profesjonalne podejście do każdego sprawia, że ma ogromne rzesze zwolenników nie tylko w Polsce, ale obecnie, dzięki mocy internetu już na całym świecie. Galerie metamorfoz swoich podopiecznych dumnie prezentuje na profilu FB – Czarny Furiat (pseudonim związany z drugim hobby jakim jest muzyka rap).

Podsumowując – odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Jeśli myślicie Państwo o skorzystaniu z porad żywieniowych, zapraszamy. Robert udziela 10% rabatu na swoje usługi osobom, które z nami współpracują, więc nie ma na co czekać, trzeba działać.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu mailowego na robert.jablonowski@op.pl lub poprzez stronę internetową www.facebook.com/czarnyakafuriat