pilkarz2

DIETETYKA

 

         Doskonale wiemy, że to, co spożywa sportowiec w ogromnym stopniu wpływa na jego formę fizyczną. Dlatego podjęliśmy decyzję o współpracy z Panią Patrycją Jeziak – Dietetykiem Młodych Sportowców. Poniżej kilka słów o sobie Pani Patrycji:
 
Nazywam się Patrycja Jeziak i bazując na 11-letnim doświadczeniu w pracy z dziećmi i młodzieżą, stworzyłam unikalny projekt, który pomaga młodym zawodnikom w osiąganiu najwyższych wyników sportowych. Dietetyk sportowy, wykładowca akademicki, trener wielu dyscyplin sportowych.
Ukończyłam studia z wyróżnieniem na kierunku  wychowanie fizyczne ze specjalizacją dietetyka sportowa na Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Obecnie jestem studentką II roku dietetyki klinicznej na Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Jestem trenerem tańca i fitness, narciarstwa zjazdowego oraz gimnastyki. Od ponad 11 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą kształtując ich prawidłowe nawyki sportowe i żywieniowe.
 
Specjalizuję się w szeroko pojętej edukacji żywieniowej zawodników różnych dyscyplin sportowych, ich rodziców i trenerów. Moim ulubionym obszarem pracy są szkolenia grupowe i warsztaty kulinarne, podczas których młodzi sportowcy w praktyczny sposób poznają tajniki wpływu diety na formę sportową.
 
Nie układam diet. Zmieniam styl życia. Swoją pracę mierzę przede wszystkim w ilości zmienionych nawyków. Uważam, że na rynku jest zbyt dużo diet i „fit produktów”, a zbyt mało informacji na temat racjonalnego żywienia. A przecież jedząc normalnie można osiągać świetne wyniki sportowe.
 
Moją misją jest przekazywanie konkretnej wiedzy i praktycznych umiejętności, dzięki którym młodzi zawodnicy poprawiają swoje wyniki sportowe, a rodzice rozwiązują problemy żywieniowe dzieci.

Podsumowując – odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Jeśli myślicie Państwo o skorzystaniu z porad żywieniowych, zapraszamy. Pani Patrycja udziela 10% rabatu na swoje usługi osobom, które z nami współpracują, więc nie ma na co czekać, trzeba działać.

Dane kontaktowe:

kontakt@sportujemy.pl

www.sportujemy.pl 

+48 516 740 678